Сейчас 60 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Програма Зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови -2017 р.

. Раздел Англійська мова: Підготовка до ЗНО . Просмотров: 6665

Програма зовнішнього незалежного оцінювання створена з урахуванням основних положень Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (рівень В1) та рівнів навчальних досягнень випускників середніх шкіл, викладених у змісті чинної програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів України (2-11 класи), та також містить опис завдань, орієнтовані на школи з поглибленим вивченням іноземних мов, рівень складності яких відповідає рівню В2 за Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти.

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мовина 2017 рік
(Затверджено Наказом № 77 Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 р.)

Skachat-knopka

Об'єктами контролю тестів зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови є розуміння мови на слух (аудіювання), читання і письмо як комунікативні уміння, а також лексичний і граматичний аспекти іншомовної комунікації через використання мови.

Дискретні лексичні одиниці та граматичні структури не є об'єктом контролю.

В Програмі викладено Вимоги, а саме: щодо практичного володіння умінням читати для базового рівня (В1) та для поглибленого рівня (В2) та форми завдань з читання; щодо практичного володіння граматичним та лексичним матеріалом; щодо практичного володіння умінням писати для базового рівня (В1) та для поглибленого рівня (В2); щодо практичного розуміння мови на слух як видом мовленнєвої діяльності.

Відповідно до тематики ситуативного спілкування, передбаченої Програмою загальноосвітніх навчальних закладів з іноземних мов (рівень стандарту), лексичний мінімум кандидата повинен складати 2500 одиниць загальновживаних слів, які зазвичай використовують носії мови у повсякденних ситуаціях спілкування. Цей список із 2500 одиниць лексичного мінімуму кандидата надано у Додатку до Програми. Програма також дає перелік обов’язкового граматичного інвентаря кандидата.

курси Перукар універсал базовий за 20 днів

Майстер-клас Курси Кондитер Виготовлення та декорування Тортів

курси бухгалтерські

Набір в групу Курси Манікюр, педикюр, нарощування нігтів